wtorek, 19 marca 2013

3#

Trochę mnie tu ostatnio nie było, bo i dużo się działo.
Na początek trzeba się pochwalić ! PRAWKO ZDANE ;D
Stresu co nie miara, nie chce tego przechodzić juz nigdy w życiu. Egzamin jak widać miałam na 6 rano a jeszcze przed wyjściem z domu popłakałam się ze strachu ( rzadko kiedy płacze ogólnie rzecz biorąc ;D ) Jak już dojechałam na miejsce to wywołali mnie jako pierwszą w tym dniu i uwaga ! Jako pierwsza w tym dniu zdałam więc miło . ;) Teraz już pozostało czekać tylko na odbiór.

Po drugie mała zmiana planów co do wyjazdu. Zdecydowałam, że nie chce lecieć do UK ( co wywołało wielki sprzeciw mamy, bo miała nadzieje, że w Anglii nie spodoba mi się tak bardzo, że o USA zapomnę. A tu suprise. Postanowiłam odrazu skakać na głęboką wodę i o USA zamierzam wyjechać pod koniec lipca/ początek sierpnia. O ile się uda tak szybko.

Byłam ostatnio w przedszkolu na praktykach, zdziwiła mnie otwartość dzieci w moim kierunku bo ledwo weszłam a one już po chwili wchodził mi na głowę, ogólnie rzecz biorąc chyba mnie pokochały ;D

W poprzedni weekend postanowiłam w końcu zajrzeć do mojego przewodnika o USA który wygląda tak:
Naprawdę polecam, jest świetny ! Zaczęłam zaznaczać sobie które miejsca zobaczę na pewno, ale są tam też tysiące ważnych i potrzebnych telefonów i adresów.

Do następnego, pozdrawiam xoxo.
;)

6 komentarzy:

 1. Gratuluję egzaminu!!!
  I wydaje mi się że dobrym pomysłem jest pominięcie UK, bo tracisz tylko czas, a tak to masz więcej możliwości na znalezienie rodziny - większa rozpiętość czasu.
  PS. Jeśli chcesz dostać się do mojego bloga wyślij mi maila na adres megaupair@gmail.com tak żebym mogła wpisać Twojego maila do listy czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje gratulacje ! :D
  Planuję wyjazd do stanów w tym samym czasie co Ty :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No zdecywoanie Ciebie "pokochały" ;D Cieszę się , że się książka podoaba :) Foka-2 ;D hahah

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)
  No i też myślę, że to dobra decyzja :) spokojnie dasz radę wyjechać w lipcu/sierpniu :) A czemu aż tak późno chcesz?

  OdpowiedzUsuń